Telefon

+ 90(212) 474 51 51 Pbx

Kargo Talep Formu

Kargo Fiat Al

RUPEX PARSİYEL KARGO
Rupex Yurtdışı Parsiyel Taşıma Rupex Express, müşterilerine, komple taşımacılığın yanı sıra parsiyel taşımacılık alanında da hizmet vermektedir. Rupex Express te müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak illere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır.

Nakliye esnasında mamüllerin zarar görmemesi için de gerekli paketleme işlemleri yapıldıktan ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış noktasında tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış sağlamaktadır.

Rusya parsiyel kargo Kazakistan parsiyel kargo Ukrayna parsiyel kargo Tarastan ve Türkemistan parsiyel kargo karayolu parsiyel fuar kargo taşımacılığı Rupex parsiyel kargo yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara göre gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz. Rupex parsiyel nakliye bölgelere göre ürün havuzları oluşturup, taşıma esnasında ürün ve mamullerin zarar görmemesi için gerekli elleçleme işlemlerini yapıyoruz. Rupex Parsiyel kargo nakliye nihai varış noktalarına tam zamanında ulaşabilmesi için, barkod sistemiyle çalışıyoruz.

Rupex gümrükleme Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden gümrük işlemlerinin yapılmasına müteakip yola çıkan tırlarımız gerek roro ile gerekse Gürcistan üzerinden karayolu ile Rusya’daki varış noktalarına ulaşmaktadırlar. Rusya tüm bölgelerine parsiyel yüklerin ulaştırılması. En fazla 7, 8 gün gibi bir sürede sağlanmakta, teslimatlar adreslere değil de varış şehirlerinde bulunan gümrük noktalarına kadar yapılabilmektedir. Rusya’da ithalat gümrük işlemleri hizmetleri de sunan firmamız acentelerimiz ile işbirliğimiz neticesinde tüm işlemlerin eksiksiz olarak en kısa sürede tamamlanmasını da sağlamaktadır.

Rupex Uluslararası Parsiyel kargo taşımacılık, nakliye,parsiyel taşıma ve konteynır taşıma hizmetleri yapıyoruz. Rusya ihracat konusunda tecrübeli ekibimz ile size kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz. Rusya ile yapılacak ihracatta size ve işinize büyük kolaylık sağlıyoruz. Rusya parsiyel kargo hizmetimiz ile eşyalarınız veya ürünleriniz sorunsuzca istediğiniz yere ulaştırılacaktır. Rupex parsiyel kargo ile eğer Rusya kargo hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşmanız gerekmektedir. Nakliyelerinizde sorunsuz hizmet anlayışımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız. Firmamız Rusya nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti size Taahhüt eder. Rusya taşımacılık konusunda itibar sahibi firmamız size en iyi profesyonel çözümler sunmaktadır.