Telefon

+ 90(212) 474 51 51 Pbx

Kargo Talep Formu

Kargo Fiat Al

Mobilya Kargo

Rupex Express

Rupex parsiyel Rusya Kazakistan ve Ukrayna mobilya taşımacılığı özenli hizmet gerektiren bir taşıma türüdür. Her nakliye firmasının üstlendiği bir taşıma işi değildir. Çünkü burada kullanılmış ev eşyası değil yeni alınmış mobilya taşıma işi söz konusudur. Günümüzde mobilya mağazaları ya da üreticileri bu hassas taşımacılık gerektiren nakliye işini, özellikle uzak mesafeler için üstlenmek istememektedir. Maliyeti artıran ya da iş kaybı yaratan unsurlar olarak görmektedirler. Bu durumda mobilya taşıma işi nakliye firmalarına düşmektedir. Fakat her nakliye firması mobilya taşıma hizmeti sunmamaktadır.
Rupex bu hizmetleri diğer taşımacılık kolları ile birleştirerek, ithalat ve ihracat firmalarının tır sevkiyatlarında tam sorumluluk ve istenilen hizmet seviyesinde, Mobilya taşımacılığı ve dağıtım çözümleri sunmaktadır.
Rupex parsiyel Rusya Kazakistan ve Ukrayna uluslararası alanda nakliye dendiğinde ilk başvurulan hizmetlerden biri olan mobilya nakliyesi gerek taşıma yöntemi gerekse de taşıma süresinde düzenlenmesi gereken belgeler noktasında önem taşır. Özellikle uluslararası seviyede gerçekleşen nakliyede bazı belgelerin ibraz edilme zorunluluğu tecrübeyi şart koşar. Aksi durumlarda nakliye ile ilgili ortaya çıkan problemler hem alıcıların hem de satıcıların mağdur olmasına neden olur. Peki, mobilya nakliye süreci nasıl işler?
Rupex parsiyel Rusya Kazakistan ve Ukrayna mobilyalarını nakletmek isteyen kişi veya kuruluşlar firmamızla iletişime geçerek çıkış – varış birimi, nakliye ölçüleri gibi bilgileri paylaşarak süreci başlatır. Nakliye rezervasyonu yapılarak sürdürülen işlemler nakliye günü geldiğinde çıkış biriminde ürünlerin araca yüklenmesi ile fiilen başlamış olur.Mobilyaların araca yüklenmesinden sonra fatura, dolaşım belgesi vs. gibi belgeler düzenlenerek araç yola çıkar.Gümrük işlemleri sonrasında varış birimine ulaşan mobilyalar güvenle araçtan indirilerek nakliye işlemi tamamlanmış olur. Rupex parsiyel Rusya Kazakistan ve Ukrayna mobilya nakliyesi hizmetleri almak istediğinizde firmamızla iletişime geçtikten sonra adrese gelen ekiplerimiz mobilyaların durumuna göre hareket eder. Örneğin yeni ve paketli ürünleri direkt olarak araca yükleyen ekiplerimiz sökülmesi gereken mobilyaların sökülmesi işlemlerini titizlikle gerçekleştirir.

Sökme işleminden sonra çok dikkatli bir şekilde kutulama aşaması tamamlanarak mobilyaların araca taşınması sağlanır. Sökme işlemleri sırasında görev alan ekiplerimiz mobilyacılık konusunda bilgi birikimi ve tecrübeye sahip ustalar olduğundan herhangi bir sorun yaşanmaz. Sökme işlemi sonrasında nakliye işlemlerinin aşamalı bir şekilde tamamlanmasını takiben varış biriminde sökülen mobilyaların araçtan indirilerek tekrardan monte edilmesi süreci başlar.
Dileyen bireylere alternatif olarak sunulan tüm bu hizmetler aynı uzman ekipler tarafından sürdürülerek mobilya taşımacılığı konusunda alabileceğiniz en başarılı hizmeti ayağınıza getirir. Rupex parsiyel Rusya Kazakistan Ukrayna mobilya taşıtmak istediğiniz yükün cinsi, miktarı farketmeksizin tüm sektörlere ait ürünlerinizi güvenle bize taşıtabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz ülkeler arasında balkan ülkeleri ağırlıklı olmakla beraber Rusya Kazakistan Ukrayna başta yer almaktadır. Bu ülkerele karayolu taşımacılığı, nakliyat, taşımacılık, lojistik, parsiyel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda gümrükleme ve depolama hizmetlerini de sizler için sağlıyoruz.
Rupex parsiyel Türkiye ve Rusya Lojistik firması seçiminizde Lojistik Şirketinin ithalat ve ihracat işlemlerinizin yapılması ile başlayan lojistik sürecinin, Rusya karayolu / konteyner ile sevkıyatının yapılması, depolanması, ithalat işlemlerinin çözülmesi ve iç nakliyesinin yaparak müşterinize teslim edilmesi süreçlerinde hizmetler vermesi ile tamamlaması.