Telefon

+ 90(212) 474 51 51 Pbx

Kargo Talep Formu

Kargo Fiat Al

Rusya Kargo Hizmetimiz

Rupex Rusya kargo firmamız Rupex Express kargo 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Rupex Express işimize duyduğumuz saygı çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak,müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Rupex kargo uzman kadrosu ile firmaların taşıma/ lojistik taleplerine cevap vermektedir.Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Rusya kargo faaliyette bulunduğu uluslararası lojistik hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Rusya Tüm Şehirlerine Kapı Teslim
Rusya Astrahan kargo,Rusya Belgorod kargo, Rusya Belerus kargo, Rusya Çelyabinsk kargo, Rusya İjevsk kargo, Rusya Kazan kargo, Rusya Kostroma kargo, Rusya Krasnodar kargo, Rusya Krasnoyarsk kargo, Rusya Lipetsk kargo, Rusya Moskova kargo, Rusya minks kargo. Rusya Nijniy Novgorod kargo, Rusya Novorossiysk kargo, Rusya Novosibirsk kargo, Rusya Omsk kargo, Rusya Penza kargo, Rusya Pyatigorsk kargo. Rusya Rostov kargo, Rusya Ryazan kargo, Rusya Samara kargo, Rusya Saratov kargo, Rusya Soçi kargo, Rusya St.Petersburg kargo, Rusya Stavropol kargo, Rusya Surgut kargo, Rusya Tolyatti kargo, Rusya Tümen kargo, Rusya Ufa kargo, Rusya Ulyanovsk kargo, Rusya Veliki Novgorod kargo, Rusya Vladimir kargo, Rusya Vladivostok kargo, Rusya Volgograd kargo, Rusya Voronej kargo, ve Rusya Yekaterinburg kargo bölgelerine adres teslimat hizmetimizdir

Rusya Karyolu Parsiyel Taşımacılık
Rupex Parsiyel kargo ihracat kayıtlı gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Rusya’ya taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Rusya parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir.
Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız. Rupex Uluslararası taşımacılık sisteminde Rusya kargo taşımacılığı dışında, hava ve karayolu ihracat ve ithalat taşımalarıda yapılmaktadır. Rupex kargo taşımacılığı konusunda hizmet vermek üzere organizasyonunu tamamlayan Rupex Rusya kargo çok yakın zamanda diğer taşıma modlarında ve ihracat, ithalat taşımalarında da hizmet üretmek üzere hazırlıklarını sürdürmektedir. Globalleşen ticari yaşamda, başarılı olmak ve rekabet gücünü artırabilmek için dışa açılma, ülkemizde üretilen ve ihraç kabiliyeti olan ürünlerin tüm dünyaya ihracatının sağlanması çok önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Rusya kargo gümrüğe tabi olan gönderilerin daha hızlı bir şekilde teslimatının yapılabilmesi için kargo firmamız ilgili gümrük merkezini bilgilendirmekte ve bu sayede kargo havaalanına iner inmez antrepoda gümrük yetkilileri tarafından kontrol edilmektedir.

Rusya Uçak Kargo Hizmetleri
RUPEX Rusya uçak kargo Kapıdan kapıya kargo hizmeti, teslimatları bir sorun olmaktan ortadan kaldırmaktadır. Ancak bu hizmet alınmadan önce Rusya uçak kargo firmasının kurumsal kimliğinin araştırılmasında yarar vardır. Kurumsal olmayan şirketlerin sunduğu hizmette çeşitli aksamalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle hizmet kalitesinden emin olunan kargo şirketleri ile irtibata geçilmelidir. Rusya uçak kargo firması, karayolu ve havayolu transferleri ile tüm kargo gönderilerinin teslimini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Rusya kargo günün her saatinde hizmet vermektedir. Rusya uçak kargo şirketi, profesyonel, güvenli, hızlı bir kurye, kargo, tedarik ve lojistik hizmetlerini sağlamakta ve bunların tamamını en üstün seviyedeki bir kalite anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Rupex Uluslararası taşımacılık sisteminde Rusya kargo taşımacılığı dışında, hava ve kara, ihracat ve ithalat taşımaları da yapılmaktadır.

Rusya Fuar Kargo Taşımacılığı
Rusya uçak kargo ile gerçekleştirdiğimiz Fuar Kargo taşımacılığı,Rusya Moskova ve St.Pertesburg’da düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların, ilgili fuarda sergileyecekleri malzemenin Turkiye deki adresinden alınıp, Rupex Express Cargo tarafından gerekli gümrük işlemleri yapılarak Rusya Fuar alanına nakliyesi ve katılımcı firmanın standına bırakılması.Rusya uçak kargo Rupex Fuar taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız Rusya Fuar,Kongre, Seminer, Tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için,sizi sadece "satış odaklı" kılabilmek adına,katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun,Rupex Fuar Express kargo kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında,organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.Rusya Uçak Kargo ile Fuar kargo firması olarak,düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların,ilgili fuarda sergileyecekleri malzemenin kendilerinden alınıp,gerekli gümrük işlemlerinin yapılarak fuarın yapılacağı ülkeye nakliyesi ve katılımcı firmanın standına konulması,fuarın sona ermesiyle de aynı malzemenin Türkiye’ye geri getirilip firmaya teslimini kapsamaktadır.Rusya fuar taşımasında Rupex ayrıntılı bir planlama,titiz bir operasyon çalışması,dikkatli bir zamanlama gerektiren,lojistik hizmet sağlayıcı,katılımcı firmalar arasında her aşamadaki koordinasyona büyük önem vermektedir.