Telefon

+ 90(212) 474 51 51 Pbx

Kargo Talep Formu

Kargo Fiat Al

Rupex Parsiyel Kargo

Azerbaycan,Rusya,Kazakistan,Özbekistan,Ukrayna ve Türkmenistan bölgelerine uçak kargo ve parsiyel kargo fuar kargo hizmetleri vermekteyiz. Rupex Express, uluslararası express kurye ve hava kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Türk menşeli bir firmadır. RUPEX Express, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Türkî Cumhuriyetler, Rusya, Amerika ve Afrika Kıtasında seçkin acente ve hizmet ortakları ile Hızlı, Ekonomik ve Güvenli bir ulaşım ağına sahiptir.
Rupex Çözüm Odaklı Yaklaşım Rupex parsiyel kargo çözüm odaklı yaklaşım RUPEX çalışanları uluslararası arenada hizmet verdiği müşterileri için hizmet ortakları ile tam bir işbirliği içinde uluslararası kurye ve hava kargo taşımacılığı alanlarında size özel çözümler üretmektedir.
2000 ‘den bu yana taşımacılıkta Kargo, Parsiyel Taşımacılık, Nakliye, İhracat, gümrükleme Rupex Express olarak amacımız kişiye özel çözümler sunmaktır. Rupex Express Uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.Rupex parsiyel kargo Rusya Moskova merkezli olan firmamız dünyanın birçok Ülkesinde hizmet vermektedir. Rusya ihracat yapacak firmalara hizmet vermekteyiz. Rusya ve Ukrayna ihracat firmaları arasında en kusursuz hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Rupex parsiyel kargo hizmetimiz ile eşyalarınız veya ürünleriniz sorunsuzca istediğiniz yere ulaştırılacaktır. Rupex parsiyel kargo ile eğer Rusya kargo hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşmanız gerekmektedir. Nakliyelerinizde sorunsuz hizmet anlayışımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız. Firmamız Rusya nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti size Taahhüt eder. Rusya taşımacılık konusunda itibar sahibi firmamız size en iyi profesyonel çözümler sunmaktadır.