Telefon

+ 90(212) 474 51 51 Pbx

Kargo Talep Formu

Kargo Fiat Al

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
Rupex uçak kargo ile makine, makine yedek parçaları, otomotiv sektörüne ait yedek parçalar gibi tüm kargoları güvenli bir şekilde teslim etmekyiz. Uçak kargo ayrıntılı bir şekilde bildirilir ve gümrük aşamasındaki tüm zaman kayıplarını ortadan kaldırmaktadır. Rusya uçak kargo, Kazakistan uçak kargo, Uzbekistan uçak kargo, Ukrayna uçak kargo ve Türkmenistan uçak kargo ile gümrükleme dahil kapı teslimat hizmetimizdir. Yurtdışı Express Kargo, profesyonel kargo şirketlerinin sunduğu bir hizmet türüdür. Bu hizmet türünde çok farklı kargolar gönderilebilmektedir. Bunların arasında bulunan yurtdışı ilaç gönderimi son derece önemlidir. Ekspres olarak ilaçlar, aşılar, serumlar ve tüm sağlık malzemeleri gönderilebilmektedir. Ancak bu hizmetin yapılabilmesi için ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı evrak ve faturalarının olması şarttır. Kargolar, ilgili ülkedeki adrese teslim edilebilmektedir. Yurtdışı Ekspres Kargo ile kozmetik ürünlerin nakliyesinin de yapılması mümkündür. Örneğin oje, pudra ve ruj gibi kozmetik ürünlerinin, üretim sertifikası ve yine Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış çıkış evrakı ile birlikte yurtdışındaki tüm ülkelere gönderilmesi mümkündür.

Rupex Express Kargo
Konunda çalışma ortaklıkları ve Express kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile Rupex Kargo , ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir. İçinde bulunduğumuz teknoloji çağının gereklerine göre hareket eden Rupex Kargo; hedeflenen zamanda ve süratli teslimat ilkesini, fiyat avantajları ile birleştirerek alternatif taşıma hizmetleri ile express kargo gönderilerinizi sorunsuz telim etmektedir.Sorunlarınıza bağımsız çözümler üretilmesi, esnek dağıtım koşulları, kısacası ihtiyacınız olan servis için siz de Rupex Express Kargo Sistemine dahil olun.Rupex Yurtdışı Express Kargo Hizmeti içi 7 gün 24 saat internet üzerinden Rupex Express Kargo ya kayıt verebilir ve gönderinizin Rupex Express Kargo kuryesi tarafından hafta içi ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Kayıt verdiğinizde, e-posta adresinize kaydınızın alındığına dair bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir.Rupex Kuryemiz gönderinizi teslim almak için belirttiğiniz adrese geldiğinde üzerinde 11 haneli bir izleme takip numarası bulunan Rupex Express konşimentosunun bir nüshasını size bırakacaktır. Bu numara ile internet sitemizdeki izleme takip seçeneğini kullanarak gönderinizi 7 gün 24 saat takip edebilirsiniz.Ekspres kargo ile tekstil ürünlerinin de gönderilmesi mümkündür. Özellikle ihracat için numune gönderimi, genellikle ekspres kargo yöntemi ile gerçekleştirilmektedir.

Numune bazlı ürünler gümrüğe tabi değildir. Ancak gümrüksüz olabilmesi için de bazı ayrıntılar olmalıdır. En önemli ayrıntı da numunenin giyilemeyecek ve üretilemeyecek şekilde kesik olmasıdır.Gümrüğe tabi olan gönderilerin hızlı bir şekilde teslimatının yapılabilmesi için de kargo firmasının ilgili gümrük merkezini bilgilendirmesi gereklidir.Bu sayede kargo havaalanına iner inmez antrepoda gümrük yetkilileri tarafından kontrol edilmektedir. Böylece teslimat hızlı ir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kurumsal kargo şirketleri, yurtdışına makine, makine yedek parçaları, otomotiv sektörüne ait yedek parçalar gibi tüm kargoları güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Bu kargolar ayrıntılı bir şekilde bildirildiğinde, gümrük aşamasındaki tüm zaman kayıplarını ortadan kaldırmaktadır.