Telefon

+ 90(212) 474 51 51 Pbx

Kargo Talep Formu

Kargo Fiat Al

GÜMRÜK DEPOLAMA HİZMETLERİ
Rupex Express Kargo olarak uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.

Rupex Express, Rupex Express Kargo hava veya karayolu taşımacılığında kargo otomosyon sistemi sayesinde sizinle alıcınız acenteler ve Havayolları arasında mükemmel iletişim kurulur. Böylece dogru bilgileri dogru yerlere anında aktarılır. Rupex Express sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor.Tekstil ürünleri,deri,yedek parça makina aksamı,ve degerli eşya,ithalat yada ihracatını yaptıgınız mal ne olursa olsun,siz sadece gönderinizi Rupex Kargo teslim edin Rupex Kargo güvenli kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder böylelikle gönderiniz dogru zamanda dogru yerde, son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları Kara yada Hava yoluyla sağlayarak,fatura,sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi alıcısına ulaştırıyor.

Rupex Express Kargo Hizmetimiz Gümrükleme Dahil Kapı Teslimi
Rupex Express İle gidecek ürünlerin 10 kğ dan Başlayıp 2000 kğ kadar olan her türlü ürünlerinizi ve Kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp Türkiye ve Rusya gümrükleme işlemlerini Rupex Express tarafından yapılıp herşey dahil kapı teslim hizmetleri veriyoruz, vermiş oldugumuz hizmetler Uçak Kargo,Express Kargo,Gümrükleme,Parsiyel Taşımacılığı,Fuar Taşımacılığı ve Fuar Organizasyon Hizmetleri,Otel ve konaklama,Uçak Kiralama Rupex Express Kargo,Profesyonel kargo şirketlerinin sunduğu bir hizmet türüdür. Firmaların sunduğu bu hizmeti kullanarak,farklı kargolarınızı en hızlı şekilde gönderebilirsiniz.Bunların arasında bulunan yurtdışı ilaç gönderimi son derece önemlidir.

Rupex Ekspres Kargo ile tekstil ürünleri,deri,yedek parça,makina,makina aksamı ve her türlü ürün gönderilerinizde ve malzemeleri gönderilebilmektedir. Ancak bu hizmetin yapılabilmesi için ilaçların Rupex ile yolladığınız tüm kargolar,ilgili ülkedeki adrese teslim edilebilmektedir.Ekspres kargo ile kozmetik ürünlerin ülkeler arasında taşınmasıda mümkündür.Örnek olarak oje, pudra ve ruj gibi kozmetik ürünlerinin,üretim sertifikası ve yine Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış çıkış evrakı ile birlikte yurtdışındaki tüm ülkelere gönderilmesi mümkündür.